• WINNERS

    Frozen Sing-A-Long

    Winners:
    • Kathryn Rough (Romsey)
    • Zahin Mosharaf (Tarneit)
    • Karen Frampton (Hoppers crossing)
    • Virginia Williams (Delahey)
    • Nathan Rego (Harkness)

    LeapFrog Prize Pack

    Winners:
    • Jessica Bustos (Derrimut)
    • Philippa Wilkinson (Yarraville)
    • Belinda Dellit (Footscray)

    The Unbelievables

    Winners:
    • Alexandra Grzeszny (TRARALGON)

    Mustela Hamper

    Winners:
    • Jenny Pantelidis (Thornbury)
    • Kathy Petras (Box Hill North)

    Protect-A-Bed Giveaway

    Winners:
    • voulla siamsiaras (footscray)
    • Joanne Zahra (Sunbury)

    Dream Lover Tickets

    Winners:
    • Kate Tilley (Bacchus Marsh)
    • stav gouros (kurunjang)
    • Nick Sevastianov (Dandenong)
    • David Lang (Frankston South)
    • Rowena McCarthy (Cranbourne)

    Funfields Theme Park Tickets

    Winners:
    • stephanie Cotronis (Mill Park)
    • Renata Marchionna (Dallas)
    • shane frost (greensborough)
    • glenis littlejohn (Brookfield)
    • Aypin Ozdokuma (Deer Park)
    • Mohammed Malik (deer park)
    • Sidonia Rinaldis (keilor)
    • Lou George (Melton West)
    • Annaliese Jeffery (Cheltenham)
    • Agnel Caesar (Tarneit)
    • Tom Hill (SUNBURY)
    • Kerry-Ann Arandez (Keilor Downs)
    • POPPY TREKLIS-KNIGHTS (ROWVILLE)
    • Lisa Sutherland (Keilor Downs)
    • Julie Armstrong (Wantirna South)
    • Sophia Petras (Box Hill Nth)
    • Enzo De Fazio (Melbourne)
    • Sana Mujtaba (Tarneit)
    • Maureen Marshall (MAIDSTONE)
    • Willy Legiman (Mount Waverley)

    Super Books

    Winners:
    • kathy gaw (sunshine north)
    • angela mcneilly (noble park)
    • Maria Alexiou (MELTON)
    • Taryn Nelson (Chelsea)
    • bronwyn mcfadzean (croydon)
    • Tanya Clarke (Sunbury)
    • sam greenwald (balaclava)
    • Rachelle King (ALTONA)
    • Kelly Wilson (Ravenswood)
    • Amanda Morgan (Tarneit)
    • Peta Walkley (Point Cook)

    Hallmark Card Packs

    Winners:
    • Kearin Guziak (Keilor Downs)
    • Matthew Fisher (Boronia)
    • John Tsimiklis (Box Hill North)
    • Roy Gibbs (Wallan)
    • Helen Kollias (Oakleigh South)
    • JOHN BARSBY (WERRIBEE)

    Legends in Concert Tickets

    Winners:
    • steve scocchia (Thomastown)
    • Debbie MacBeth (Bacchus Marsh)
    • Sarah Fairley (Highett)

    Caloray Disc Heater

    Winners:
    • Joan Williams (Maribyrnong)

    Sealake Salt Scrub Packs

    Winners:
    • Jean Polujan (Lalor)
    • Stella Nelson (Seaford)
    • Rebecca Paoletti (Mooroolbark)
    • Felicity Lambert (South Morang)
    • Rachel Gruner (Preston)

    Fright Night Spooktacular Passes

    Winners:
    • Barry Sayers (Lyndhurst)
    • Caroline Anderson (Epping)
    • Paul Calleja (Ardeer)
    • kuniyosi otsu (werribee)
    • Kathy Petras (Box Hill North)
    • Georgette Mungcal (Melton south)
    • sophie mccarthy (Cranbourne)
    • Zak Velevski (Yarraville)
    • Aid Contini (Niddrie)
    • Brad Leong (Lilydale)

    Bug Lab Tickets

    Winners:
    • Dana Mole (Mount Waverley)
    • Marion Baartmans (Sunshine)
    • Rodney Thistlethwaite (Darley)
    • Tammy Moore (Sunbury)
    • Val Adamson (Point Cook)

    Santa’s Magical Kingdom Tickets

    Winners:
    • Alfred Despott (Sydenham)
    • Luke Solly (Gisborne)
    • Mark Drennan (Mooroolbark)
    Load More